המדריך

לתיירות ופנאי

לנכה

  • slide01.png
  • slide02.png
  • slide03.png
  • slide04.png

מוניות ושרותי הסעה ש.ט.ס

הסעת נכים אינו דבר שיש לקחת בקלות ראש,יש לבדוק שהרכבים והמוניות לנכים נבדקים על בסיס שבועי וקיבלו את כל האישורים ממשרד התחבורה והמשטרה, יחד עם תקינות הציוד. לא כל חברה או נהג יכולים או צריכים לספק שירות הסעה לנכים, ישנו צורך באופי סבלני ומיוחד עם רצון עז לעזור ולראות את השליחות שבמקצוע.

מענה 24/7 בטל' 03-5327903

הגעה לכל מקום במרכז הארץ תוך 40 דקות עד שעה

 

אנו בשונה מספקים שירותי הסעה למוגבלי תנועה בכיסאות גלגלים ברכבים ייעודים המצוידים במעלונים חשמליים מיוחדים אשר מקצר את זמן התהליך יוצרים חוויה של נסיעה רגילה בישיבה על כסא הגלגלים כאשר הכיסא מקובע באמצעות ארבע נק' קיבוע לרצפת וגג הרכב לנסיעה בטוחה ונעימה.

חברת ש.ט.ס מספקת שירותי הסעות לנכים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על בטיחות וכבוד הנוסע. נהגינו בעלי ניסיון רב שנים בתחום הסעת נכים. עקב עבודה שותפת  עם אגפי הרווחה בעיריות כגון פ"ת הוד השרון ר"ג ועוד יחד עם עבודה צמודה עם בתי ספר של אלו"ט ואיל"ן אנו גאים לומר שאנו החברה הבטוחה והאמינה להסעות תלמידים . אנו מחזיקים בחברה רכבים לנכים אשר עומדים בסטנדרטים הקשיים ביותר אשר מציב משרד הבטיחות ומשטרת ישראל, יחד עם זאת מעסיקה החברה את רב פקד בדימוס במשטרת התנועה מר אבי רוזן כקצין הבטיחות של החברה אשר בודק את כל המוניות לנכים אשר מציעה החברה באופן שבועי סדיר ככה שגם אנו וגם קהל לקוחותינו יכולים להיות שקטים עם צי הרכבים לנכים שאנו מספקים.

החברה מציעה כמה אפשרויות הסעות לנכים:

הסעות לנכים ברכבים גדולים עם מעלון אשר מאפשר לנוסע לעלות יחד עם כסא הגלגלים שלו עד ארבע כסאות גלגלים. ומאפשר הסעה של עד שבעה מלווים או נוסעים נוספים.הסעות במוניות לנכים בהנחה משמעותית במוניות מצוידות במעלון המאפשר הסעה לנכים יחד עם הכיסא הפרטי שלהם,ניתן לצרף לנסיעה עוד שני מלוויםכמו כן החברה מספקת לפי דרישה שירותים של מלווה לנוסע, באם נדרש אחד.

הסעות נכים בתל אביב בזמינות גבוה גם לכל אזור המרכז. ניתן להזמין מונית לנכים או מיניבוס להסעת נכים. בשני המקרים ניתן להסיע את הלקוח כאשר הוא על כסאו הפרטי או במושב להסעת נכים.

פינוי באמבולנס לעומת שימוש בהסעות מעלונים: קיום פינוי באמבולנס של מטופלים בכיסאות גלגלים מצריך את מעבר המטופל למיטה הייעודית שמתקלפת לפנים הרכב כל אדם שעבר חוויה זו יודע כמה הדבר לא נעים וגורם להרגשת קלסטרופוביה חוסר יכולת התמצאות ולחץ נפשי מיותר, יחד עם עלויות כבדות וזמן רב אשר לוקח   התהליך.

 

 

מידע נוסף

נגישות לבריכה
חדרי נכים
נגישות לחדר אוכל
נגישות ללובי
חניון קרוב למסעדה
שירותי נכים
שדה מותאם אישית
חניית נכים קרובה
חובה לאשר את הסכמת התקנון לאפשר את הקישור

עסקים נבחרים