המדריך

לתיירות ופנאי

לנכה

  • slide01.png
  • slide02.png
  • slide03.png
  • slide04.png

נווה מדבר - אחוזת בריאות בנגב

בלב חולות המדבר של מועצה אזורית רמת נגב, מרחק נסיעה של 20 דקות דרומית לבאר שבע, מול פארק גולדה, שוכן לו "נווה מדבר" - אתר המרחצאות והספא של הנגב. מבנה ארכיטקטוני מעוצב ומפליא ביופיו, מוקף בחלונות הצופים אל נופו של המדבר, ובלבו חוויה אינסופית המשלבת בילוי מרגיע לגוף ולנפש: בריכות מים תרמו-מינרליים חמימים ושוקקים, ולצדו מרכז ספא מקצועי, עשיר ומפנק. ייחודו של האתר במים תרמו מינרליים המבעבעים בו כל ימות השנה, אשר נשאבים מאקוויפר תת-קרקעי בן אלפי שנים. המים מגיעים אל האתר בטמפרטורה של כ-40 מעלות, והרכבם כולל מינרלים חיוניים כמו מגנזיום, קלציום, נתרן, אשלגן וגופרית, שהם בעלי השפעות רפואיות מוכחות. המים מזרזים את פעילות חילוף החומרים, מחדשים את תאי העור ותורמים להפגת לחצים. כל מי שהספיק לרחוץ במי המרחצאות יעיד על תחושה של רגיעה מהפנטת שמתפשטת לאורך הגוף, ולא בכדי.

חניות נכים - במקום 5 חניות נכים, מרחק כ 15 מטר מהקבלה בכניסה.יש עוד חניות צמודות ללא תשלום. על מנת להגיע לקבלה יש לעלות 2 רמפות בעלות שיפוע בינוני.

בריכות - באולם ג'קוזי נרחב ובו המים מגיעים ל 39 מעלות. לג'קוזי יש מעלון ירידה למים. המים בבריכה נוספת באולם מגיעים ל- 37  מעלות  והירידה אליה באמצעות רמפה. בחורף המים בבריכה החיצונית מגיעים ל-33 מעלות ובקיץ מגיעים ל29 מעלות.  הבריכה החיצונית מוקפת מדשאה רחבה עם פינות ישיבה ומיטות שיזוף.

מתחם ספא - במקום מתחם ספא עשיר ומפנק בו לובי מפנק לממתינים. בשלושה חדרים ישנן מיטות חשמליות. רוחב דלת כניסה לספא 90 ס"מ, רוחב דלת כניסה לחדר טיפולים 80 ס"מ.

מלתחות - יש מלתחות לגברים ולנשים ובהם שירותי נכים.

סדנאות ואירועים - יש אוהל לסדנאות ואירועים קטנים עד ל 200 איש נגיש.

 

מידע נוסף

נגישות לבריכה
חדרי נכים
נגישות לחדר אוכל
נגישות ללובי
חניון קרוב למסעדה
שירותי נכים
שדה מותאם אישית
חניית נכים קרובה
חובה לאשר את הסכמת התקנון לאפשר את הקישור

עסקים נבחרים