המדריך

לתיירות ופנאי

לנכה

  • slide01.png
  • slide02.png
  • slide03.png
  • slide04.png
רביעי, 03 אפריל 2013 11:50

חוף מציצים

חוף הים מציצים הינו חוף אליו ניתן לרדת עם הרכב לבעלי תג נכה כסא גלגלים. בחוף עצמו יש כסאות גלגלים באמצעותו ניתן לנוע הן בחוף והן במים. בחוף זה יש שביל שמוביל לסככות צל ייעודיות לנכים.

פורסם ב- תל אביב

בלב חולות המדבר של מועצה אזורית רמת נגב, מרחק נסיעה של 20 דקות דרומית לבאר שבע, מול פארק גולדה, שוכן לו "נווה מדבר" - אתר המרחצאות והספא של הנגב. מבנה ארכיטקטוני מעוצב ומפליא ביופיו, מוקף בחלונות הצופים אל נופו של המדבר, ובלבו חוויה אינסופית המשלבת בילוי מרגיע לגוף ולנפש: בריכות מים תרמו-מינרליים חמימים ושוקקים, ולצדו מרכז ספא מקצועי, עשיר ומפנק. ייחודו של האתר במים תרמו מינרליים המבעבעים בו כל ימות השנה, אשר נשאבים מאקוויפר תת-קרקעי בן אלפי שנים. המים מגיעים אל האתר בטמפרטורה של כ-40 מעלות, והרכבם כולל מינרלים חיוניים כמו מגנזיום, קלציום, נתרן, אשלגן וגופרית, שהם בעלי השפעות רפואיות מוכחות. המים מזרזים את פעילות חילוף החומרים, מחדשים את תאי העור ותורמים להפגת לחצים. כל מי שהספיק לרחוץ במי המרחצאות יעיד על תחושה של רגיעה מהפנטת שמתפשטת לאורך הגוף, ולא בכדי.

חניות נכים - במקום 5 חניות נכים, מרחק כ 15 מטר מהקבלה בכניסה.יש עוד חניות צמודות ללא תשלום. על מנת להגיע לקבלה יש לעלות 2 רמפות בעלות שיפוע בינוני.

פורסם ב- נווה מדבר

עסקים נבחרים