המדריך

לתיירות ופנאי

לנכה

  • slide01.png
  • slide02.png
  • slide03.png
  • slide04.png

לאונרדו קלאב טבריה

מלון לאונרדו קלאב טבריה שוכן במרכז עיר התיירות טבריה ובמרחק הליכה קצר מהטיילת ומחוף ימה של הכנרת.
במלון לאונרדו קלאב טבריה 398 חדרים מרווחים עם מרפסות נוף צמודות המשקיפות על בריכת המלון, העיר וכן על נופה המרהיב של ימת הכנרת. מלון לאונרדו קלאב טבריה מציע מעטפת מקיפה של שירותים ופעילויות לאורחי המקום כחלק ממתכונת "הכל כלול" ומבטיחה חופשה מפנקת מהנה ורוויית פינוקים. בין השירותים המוצעים במלון: צוותי בידור ופעילויות לילדים, תפריט אוכל עשיר המורכב ממנות עשירות ואיכותיות, מתקני פנאי ומגוון פינוקים נוספים לחופשה המושלמת.

חדרי נכים - במלון 5 חדרי נכים בקומה השניה, מספרים: 208,212,214,215,217. בחדרים 215 ו 217 יש דלת מקשרת לחדר רגיל. רוחב דלת חדר 77 ס"מ. מעברים בתוך החדר כ 100 ס"מ. מרחק החדרים מהקבלה כ 25 מטר. משטח החלקה במסדרון שטיח.

 אמבטיה - בחדרי הנכים יש שירותים וטוש מאובזרים בידית וכסא מפלסטיק. רוחב דלת האמבטיה 85 ס"מ.

חניות נכים - בפתח המלון 4 חניות נכים מרחק מהקבלה כ 15 מטר. במורד המלון יש עוד כ 12 חניות נכים מרחק מהקבלה כ 30 מטר הכולל עלייה בשפוע תלול. נוהל החניה הינו קבלת מפתח לחניה אישית למשך כל השהייה. אין אפשרות לבחור חניה, אלא, על בסיס מקום פנוי.

בריכה - הבירכה נמצאת בקומה 1-, שם גם שירותי נכים ציבוריים. בבריכה יש 2 רמפות בעלות שיפוע קל. כניסה לבריכה באמצעות מעלון או גרם מדרגות עם מעקה לתוך הבריכה.

בית כנסת - למלון בית כנסת נגיש.

כלבי נחייה - במלון מקבלים כלבי נחייה.

במלון יש אולם הופעות וכנסים גדול ונגיש.

מידע נוסף

נגישות לבריכה
חדרי נכים
נגישות לחדר אוכל
נגישות ללובי
חניון קרוב למסעדה
שירותי נכים
שדה מותאם אישית
חניית נכים קרובה
חובה לאשר את הסכמת התקנון לאפשר את הקישור

עסקים נבחרים