המדריך

לתיירות ופנאי

לנכה

  • slide01.png
  • slide02.png
  • slide03.png
  • slide04.png

המטבח של חווהל'ה

אווירה כפרית, אוכל משובח וסוסים אציליים בחוות "הרי יהודה" שבפתח שמורת סנסן, ביישוב צור הדסה. במבנה העץ של חוול'ה, מסעדה איטלקית חלבית וכשרה. בחורף העץ הבוער בקמין מחמם את החלל ומפזר חום ואור נעימים, בעוד מבעד לחלונות הגדולים נשקפת רעמתם המתבדרת ברוח של סוסי החווה על רקע הרי יהודה הירוקים. לחוול'ה מגיעים כדי ליהנות מאווירה כפרית אמיתית ומאוכל משובח, לשבת על דק העץ הצופה אל המנז' שבו דוהרים הסוסים, ולהירגע בצל עצי הנוי וממשב האוויר הפתוח ולהרגיש כמו בחו"ל. במשך היום מגיעים חובבי טבע, רוכבי אופניים ואופנועים וכמובן - חובבי סוסים. המנהל של חוול'ה הוא בעל ניסיון וידע רב בניהול מסעדות ברומא, והוא שיצר את התפריט, ובו אוכל עם ניחוח איטלקי כפרי, כולל מנות פסטה טריות שמוכנות במקום, פוקצ'ות ופיצות שיוצאות חמות ופריכות מן התנור, מנות ראשונות מיוחדות ודגים באיכות חסרת פשרות.

חניות נכים -  במקום אין חניית נכים מוסדרת אך יש חניות בשפע. החניה נמצאת באזור משופע, רוחב הרמפה בכניסה למבנה 70 ס"מ. הרמפה נמצאת בכניסה למרפסת. נכים יכולים להיכנס לכביש גישה של המסעדה לרדת שם ולהיעזר במלווה להוריד את הרכב.

 

בימי שישי נפרש בחוול'ה בופה בראנץ' עשיר במגוון מתחלף וצבעוני, שממנו ניתן ליהנות עוד ועוד: שפע של גבינות, סלטים טריים, אומלטים, קישים מיוחדים, מרקים, פסטות מפתיעות, דגים עסיסיים, אנטיפסטי, מטבלים ממטבח השף, עוגות מתוקות ופירות העונה.

ניתן לערוך במקום מגוון אירועים הכוללים עד 300 מוזמנים, כגון חתונות, בריתות, בר ובת מצוות ועוד. את הארוחה בחוול'ה מומלץ לתבל בשיעור או בטיול רכיבה. הכיף מובטח.

פנים המקום - רוחב דלת הכניסה 1.2 מ'. משטח החלקה בנוי מעץ.

שירותי נכים - יש מדרגה בגובה 7 ס"מ, רוחב דלת הכניסה 78 ס"מ. אין מאחזים או ידיות אך יש מקלחון. (ניתן לראות הכל בתמונות המחשה).

חוות הרי יהודה, צור הדסה. טלפון - 053-8094603

מידע נוסף

נגישות לבריכה
חדרי נכים
נגישות לחדר אוכל
נגישות ללובי
חניון קרוב למסעדה
שירותי נכים
שדה מותאם אישית
חניית נכים קרובה
חובה לאשר את הסכמת התקנון לאפשר את הקישור

עסקים נבחרים